لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران خدمات نظافت منزل | تمیزیار

دنبال نظافتچی هستی؟

در 60 ثانیه نظافتچی نزدیک خود را پیدا کنید

رزرو نظافتچی منزل

رزرو نظافتچی شرکت

کیفیت و امنیت

رزرو آنلاین آسان

شرکت های خدماتی ثبت شده

پرداخت آنلاین من

نظافت با کیفیت

آنلاین نظافتچی رزرو کنید

پیدا کردن نظافتچی خوب نزدیک منزلتان برای یک زمان مشخص ممکن است سخت باشد. در کمکی، ما یک پلتفرم آسان برای برای ارتباط شما با نظافتچیان آماده کرده ایم. هدف ما اتصال نظافتچیان خوب و قابل اعتماد به خانه ها در سراسر کشور است.

شما می توانید یک نظافتچی مستقل و یا شرکت خدماتی متناسب با محل زندگی و برنامه زمانی خود پیدا کنید. کافیست تاریخ و ساعت را انتخاب کنید.کمکی یک نظافتچی برای شما پیدا می کند. با نظافتچی خوب فقط چند کلیک فاصله دارید!

رزرو نظافتچی در 3 مرحله

خدمات نظافت منزل ما

ما می دانیم که وقتی یک نظافتچی به خانه شما می آید، اعتماد و اطمینان در اولویت هستند. به همین دلیل کمکی فقط با شرکت های نظافتی ثبت شده و پس از ارزیابی کامل با آنها همکاری می کند. بنابراین شما می توانید بنشینید، استراحت کنید و از منزل تمیز خود لذت ببرید

برای مشاهده اطلاعات بیشتر صفحه چگونه کار می کند و یا پرسش های متداولما را ببینید.

با کمکی در 60 ثانیه یک نظافتچی رزرو کن

خانه شما، زمان شما

در یک برنامه شلوغ، پیدا کردن زمان برای نظافت کردن منزل می تواند سخت باشد.به همین دلیل است که ما روی کیفیت و آسانی تمرکز می کنیم. نظافتچی منزل خود را در 3 مرحله و کمتر از 60 ثانیه رزرو کنید. با پلتفرم آنلاین کمکی، شما می توانید نظافتچی منزل حرفه ای پیدا کنید و رزرو خود را بر اساس دلخواه خود سفارشی کنید. همچنین می توانید پس از هر بار نظافت، به کیفیت نظافتچی منزل خود رای دهید. این کمک می کند تا ما به یک استاندارد به کیفیت بالا برسیم. با کمکی، پیدا کردن نظافتچی مثل یک نسیم است! فقط با چند کلیک برنامه خود را آزاد کنید. از این به بعد دیگر نگرن کمبود وقت برای نظافت منزل خود نباشید.